Субота, 23 листопада 2024

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Лісівники підсумували господарсько-фінансову діяльність за перше півріччя 2019 року8е7дде7.jpg

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Віктора Сахнюка відбулася колегія. У ній взяли участь головні спеціалісти управління та керівники лісогосподарських підприємств, що координуються обласним управлінням.

Найперше на колегії розглянули питання господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за І півріччя 2019 року.

Начальник відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку Наталія Мельничук доповіла, що у І півріччі підприємства управління отримали чистого прибутку від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг на суму 409,5 млн грн., що значно більше у порівнянні з минулим періодом.

Загалом підприємства управління отримали у І півріччі 2019 року 10,4 млн грн. чистого прибутку. Даний прибуток направлено на розвиток матеріально-технічної бази підприємств: введено в експлуатацію та придбано основних засобів, зроблено капремонтів доріг на суму 10,4 млн грн (відповідно до фінпланів І півріччя 2019 року).

Рентабельність від усієї діяльності за пів року по управлінню склала 2,5 %.

По обласному управлінню на ведення лісового господарства направлено всього 166,5 млн грн. власних коштів. Фінансування на 1 га загальної площі земель, що перебувають у постійному користуванні за рахунок власних коштів по управлінню склало 365 грн.

Середньомісячна зарплата по обласному управлінню склала 9136 грн. і зросла порівняно з 1 півріччям 2018 року на 497 грн.

Середньоспискова чисельність штатних працівників за півріччя склала 2947 осіб.

До зведеного бюджету лісогосподарські підприємства управління за І півріччя 2019 р. сплатили 130,5 млн грн., що на 4,5 млн грн. більше І півріччя 2018 року.

Найбільшу суму податків в порівнянні з першим півріччям минулого року внесено ДП «Вигодський лісгосп», «Осмолодський лісгосп», «Брошнівський лісгосп» та «Болехівський лісгосп».

Підприємствами управління сплачено Єдиного соціального внеску за І півріччя 2019 року 34,5 млн грн., що на 3,0 млн грн. більше у порівнянні з І півріччям 2018 року.

Про виконання плану будівництва лісових автомобільних доріг підприємствами, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням лісового та мисливського господарства доповідав головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Михайло Старчевський.

За підсумками, підприємства управління запланували у поточному році збудувати та капітально відремонтувати 30 км лісових автомобільних доріг. Станом на 2 серпня 2019 року збудовано 7,4 км земляного полотна та капітально відремонтовано 5,4 км.

Михайло Старчевський зазначив, що через поломки та брак коштів на запчастини, на деяких підприємствах виникла велика кількість простоїв техніки, призначеної для ремонту та будівництва доріг.

Про особливості лісокористування на підприємствах доповів начальник відділу лісового господарства Олександр Марченко, який зазначив, що станом на 1 липня 2019 р.від всіх видів рубок заготовлено 400 тис.м3. Рубки догляду пройдені на площі 2426 га, що складає 90% від плану. У тому числі рубками догляду в молодняках (освітлення та прочищення) станом на 1 липня 2019 року пройдено 797 га (85% від плану). У липні 2019 року було заплановано 300 га рубок догляду в молодняках, за період 01.07-01.08.2019 р. рубкою пройдено 300 га.

Лісовпорядкування в п’яти підприємствах (ДП «Болехівський лісгосп», «Брошнівський лісгосп», «Гринявський лісгосп», «Коломийський лісгосп», «Надвірнянський лісгосп») на стадії камеральних робіт. Решта лісгоспів почали польові роботи у 2019 році.

У зв'язку із збереженням високої пожежної небезпеки начальник відділу охорони, захисту лісу та мисливства Роман Поціхович звернув увагу керівників лісгоспів щодо постійного патрулювання лісових масивів з метою охорони лісів від пожеж. Наголосив також активізувати роботу рейдових бригад для посилення боротьби з незаконними рубками та обігом деревини.

З метою поліпшення господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств, будівництва доріг та стану лісовпорядкування колегія одноголосно ухвалила відповідні рішення.

 За матеріалами Прес-служби Івано-Франківського ОУЛМГ