Неділя, 12 липня 2020

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

 Мисливознавці Прикарпаття відвідали Третій Мисливський Форум, що на Рівненщині.

 

Screenshot_1еноргкенор.jpg

27 липня 2019 року на базі МСК "Сокіл" (Рівненська обл., Костопільський р-н, с. Суськ) відбувся Третій Мисливський Форум  , за підтримки Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь. На Форумі виступив заступник  Голови Держлісагентства - Володимир Бондар та  перший Віце-президент Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь -Віктор Червоний.

 

Володимир Бондар зазначив :«Дуже добре, що в Україні почали проводити такі мисливські форуми. На Рівненщині він відбувається вже втретє. Також подібні заходи проводяться на Закарпатті в рамках міжнародного дня мисливця. І їх необхідно проводити для об’єднання всієї мисливської спільноти та популяризації полювання як виду відпочинку. Тут представники кращих мисливських господарств України можуть обмінятися досвідом, обговорити впровадження нових методів біотехнічних заходів та розвитку культури полювання. Переконаний, що нам потрібно більше працювати у напрямку розвитку мисливського туризму. Адже в Європі мисливська галузь є визнаною та приносить прибуток державі. Тому і в Україні потрібно повертати довіру суспільства до мисливців, щоб їх не прирівнювали до браконьєрів. І такі форуми сприяють цьому переосмисленню».

    Форум проходив у новому  прогресивному  форматі. Метою проведення форуму було пропагування мисливського туризму та  дбайливого відношення до флори та фауни. Під час зустрічі та об'єднання усіх мисливських спільнот областей відбувся обмін досвідом. Учасники форуму взяли участь у мастер-класах, змаганнях, презентаціях  На форумі були представлені експозиції мисливських товарів та послуг, мисливських трофеїв. Також відбулося  перше в Україні “Мисливське Talk–шоу” з лідерами громадської думки в галузі мисливства та полювання,  де обговорили проблеми мисливського господарства та зміну суспільної думки про полювання та мисливство (даний захід відвідала знімальна група телеканалу “Трофей”). Були проведені  майстер-класи : з імітації реву оленя;   з дресури та натаски  лягавих собак; з розведення копитних тварин в угіддях; з знерухомлення диких тварин. Крім того,  відвідувачі форуму мали змогу стати свідками міжобласних випробувань мисливських собак по воль’єрному кабану та міжобласних випробувань  собак норних порід по норному звіру InterBau – штучна нора, автозабігу позашляховиків 4Х4. Також для учасників форуму були проведені відкриті турніри з єгерських багатоборств  та  з мисливської.

Завершився форум свя’тковим розіграшем призів, нагородженням учасників змагань та розважальною програмою.

пнглгпнл.jpgе7шеш.jpgнровор.jpgолдпрдш.jpgг9з0з0.jpg

шощзозо.jpgплплп.jpgнглпнло.jpg

 

ДП «Надвірнянський лісгосп»