П'ятниця, 25 вересня 2020

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

                                                 Виїзна нарада-семінар у Річанському лісництві

         6г7квг6.jpg

 Нещодавно на теренах ДП «Надвірнянський лісгосп» , а саме в Річанському лісництві,   була  проведенена виїзна нарада-семінар. Головною метою якої було проведення  навчання та перевірка знань щодо відведення та таксації лісосік  під  рубки догляду за лісом, зокрема відведення ділянки під прохідну рубку, прорідження, прочищення та освітлення та    оформлення їх в натурі.

 

Даний захід,  відкрив директор ДП «Надвірнянський лісгосп»  Осташук Р.В. та  доручив головному лісничому Осташуку І.Я. вивчити питання, щодо покращення оплати праці робітникам, які працюють на рубках догляду за лісом а саме: оплата за розробку ліквідної та неліквідної деревини і хворостів, оплату робітникам за перехід до ділянок на яких проводяться рубки догляду за лісом.

Метою заходу став огляд ділянок на якість проведення робіт по лісовідновленню, догляду за лісовими культурами та якості відведення і проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Директор ДП «Надвірнянський   лісгосп» Осташук Руслан розповів , що основне завдання лісівників це створення  високопродуктивних лісів. Також наголосив що лісові культури постійно потребують вчасного і якісного догляду.

Велику увагу на семінарі приділили рубкам прочищення та освітлення. У Річанському лісництві , проаналізовано типові помилки при проведенні цих технологічних операцій.

Догляд за лісом є системою лісогосподарських заходів, направлених на якісне поліпшення насаджень, скорочення термінів вирощування деревини і збільшення розмірів користування лісом. Основним видом догляду за лісом в даний час в лісах України є рубки догляду. Вони полягають в періодичній, через певні проміжки часу, вирубці в насадженнях частини дерев і ведуться з моменту утворення насадження до його головної рубки.

Тільки постійна клопітка праця лісівників забезпечить Україну високопродуктивними лісами майбутнього, стійкими до глобальних змін клімату.

к3йцкцк.jpg

хг9хг9х.jpg

 98-0гзыкуеу4к.jpg

кеннкенрке.jpg

ДП «Надвірняський лісгосп»