Вівторок, 04 жовтня 2022

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Новини галузі

Повідомлення про проведення лісовпорядчої наради

 

Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства відповідно до Порядку ведення лісовпорядкування, що затверджене наказом міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 15.11.2021 року № 749 повідомляє, що 4 липня 2022 року відбудеться ІІ лісовпорядча нарада із розгляду та уточнення проєктних рішень та кількісних показників матеріалів лісовпорядкування державного підприємства «Болехівське лісове господарство», за адресою: 77202, Івано-Франківська область, м.Болехів, вул. Коновальця, 101. Зацікавлені сторони можуть направити зауваження та пропозиції щодо матеріалів лісовпорядкування на поштову або електронну адресу підприємства Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Початок наради об 11.00 4 липня 2022 року.

Протокол наради

Підприємства Держлісагентства сплатили майже 9 мільярдів податків у бюджет за 2021 рік
 
 

У цьому році лісівники досягли кращих показників галузі за 30 років. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

«У бюджети всіх рівнів сплачено 8,9 млрд грн податків. Це на 148% більше, ніж у 2020 році», - підкреслив Юрій Болоховець.

Виручка від реалізації продукції склала 22,7 млрд грн. Це на 157% більше, ніж у 2020 році.

Чистий прибуток підприємств склав 921,5 млн грн. Це на 461% більше, ніж у попередній рік. Крім того, влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%. Це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж. Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента «Зелена країна».

Капітальні інвестиції склали 1181,2 млн грн. Це на 346% більше, ніж у 2020 році. Лісгоспи отримали близько 100 одиниць нової техніки для охорони лісу від пожеж і браконьєрів.

Середньомісячна заробітна плата, у порівнянні з 2020 роком, зросла на 163% і склала 17 445 грн.

Крім того, площі лісових пожеж зменшилися у 256 разів. Такі показники вдалося досягти завдяки новітнім космічним системам оповіщення, оновленню матеріально-технічної бази, протипожежним навчанням лісівників та сприятливим погодним умовам.

Коефіцієнт відновлення лісу – 1,1. Співвідношення зрубаного і посадженого лісу найвище за 5 років.

У 2021 році лісівники висаджено близько 240 млн деревних рослин. У тому числі, у рамках програми Президента «Зелена країна» - 59 млн сіянців. У 2022 році запланована висадка близько 300 мільйонів деревних рослин. Відслідкувати хід реалізації програми, а також взяти в ній участь можна на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.

 

 
Держлісагентство розпочинає співпрацю з АТБ!

Вже цієї осені у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Миколаївській областях будуть висаджені нові ліси, а в Одеській та Івано-Франківській областях ліси будуть відновлені. Корпорація проспонсує садіння 30 га лісу.

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець: “Сьогодні еко-свідомість українців зростає у геометричній прогресії! Приємно бачити, як соціально-відповідальний бізнес долучається до збільшення лісистості нашої країни. Щорічно лісівники самостійно висаджують близько 200 млн дерев. У рамках ініціативи Президента «Зелена країна» маємо висадити ще більше: 1 млрд нових лісів за три роки, а за наступні 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Це амбітний, але цілком реальний план. Пропонуємо всім бажаючим долучатися до цього проєкту. Майбутнє України в руках кожного з нас”. 

Генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков: “Стратегія нашого розвитку завжди спиралася на принципах соціально-відповідального ведення бізнесу. З самого початку своєї діяльності, а наша компанія є ровесником становлення незалежної України, ми планово та системно впроваджуємо соціальні та благодійні проекти, які спрямовані на підтримку та зміцнення добробуту нашої країни. В Україні сьогодні, на жаль, ми спостерігаємо катастрофічне зменшення площі зелених насаджень, лісів, які гинуть від рук «чорних» лісорубів або від стихій. Корпорація «АТБ» вирішила зробити свій посильний внесок, щоб компенсувати країні ці втрати - 30 гектарів лісу з'являться в Україні на 30-річчя Незалежності”.

У Львові відбувся Другий всеукраїнський лісопромисловий форум

 

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець взяв участь у Другому всеукраїнському лісопромисловому форумі.

«Під час дискусії обговорили з деревообробниками необхідність впорядкування ринку деревини. Це питання зараз на часі. Наразі у Верховні Раді України розглядаються два проєкти Закону України "Про ринок деревини", а в експертному середовищі напрацьовуються рішення, які б задовольняли всіх учасників ринку. Також підняли важливі питання реформування лісової галузі», - сказав Голова.

За його словами, тільки в конструктивному діалозі можна  досягти результату.

Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи "Пожежі"

 

Державне агентство лісових ресурсів України інформує про впровадження Автоматизованої системи «Пожежі»

 

Основною метою  автоматизованої системи «Пожежі» (далі - АС «Пожежі») є створення єдиної електронної бази даних лісових пожеж, забезпечення ефективної автоматизації процесів внесення та обробки інформації про загоряння в лісових насадженнях, на землях, прилеглих до них, а також відстеження ходу ліквідації пожеж, та доступність цієї системи для громадськості.

Основні завдання та можливості АС «Пожежі»:

  • автоматизувати та оптимізувати занесення і передачу інформації про лісові пожежі, ведення обліку лісових пожеж з їх візуалізацією на мапі;
  • отримання оперативної інформації про поточний стан, динаміку та тривалість пожеж на підставі даних дистанційного зонування землі;
  • оперативне оповіщення про загоряння лісокористувача, органи місцевого самоврядування та територіальні протипожежні формування ДСНС;
  • аналіз стану пожежної безпеки на території лісового фонду, прогнозування ситуації та розробка запобіжних заходів для збереження лісових насаджень та матеріальних цінностей.

Кожний пересічний громадянин може зайти за посиланням https://fire.ukrforest.com або https://www.ukrforest.com, натиснувши на піктограму Проект «Пожежі» та функціональних сторінок: «Реєстр пожежі», «Температурні аномалії», «Карта» і переглянути місце виникнення лісової пожежі на інтерактивній карті.

Натиснувши на посилання «Температурні аномалії» з’явиться реєстр з даними про місця аномального підвищення температури за супутниковими даними (ймовірне виникнення пожежі) на території лісового фонду.

Також можна подивитися місце підвищення температури за супутниковими даними (ймовірне виникнення пожежі) на території лісового фонду на інтерактивній карті. На ній відображається інформація про поточний стан лісової пожежі та хід її ліквідації.

На сторінці «Карта» відображаються наявні картографічні матеріали лісокористувачів, пожежі, зафіксовані супутником або внесені в ручному режимі, класи пожежної небезпеки земельних ділянок лісового фонду тощо.

Функціональні можливості АС «Пожежі» в поєднанні з використанням даних інтерактивної карти, дають можливість виявляти потенційно небезпечні ділянки лісового фонду (виникнення загорянь) на основі аналізу та прогнозування шляхом врахування низки факторів: класів пожежної небезпеки земельних ділянок лісового фонду, класів пожежної небезпеки за умовами погоди, способу очищення лісосік, близькості рекреаційних пунктів та місць відвідування лісів населенням, доріг, розташування протипожежних об’єктів та засобів гасіння лісових пожеж на території постійних лісокористувачів тощо.

Держлісагентство просить надсилати пропозиції і зауваження до роботи АС «Пожежі» на електронну адресу //dklg.kmu.gov.ua/forest/Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .

Просимо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах України та повідомляти про місця виявлення загорянь в лісових масивах держлісгоспи, інших постійних лісокористувачів, місцеві підрозділи ДСНС, місцеві органи влади за телефонами «гарячої лінії»

Дочірні категорії