Середа, 01 лютого 2023

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

З Днем Збройних сил України!

a8d0dd35ac3aeaea0c447d40f598ed01_XL.jpg

Сьогодні наша країна відзначає День Збройних сил України. Саме цього дня  6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Збройні сили України».

Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від ворожого війська (російської федерації) , відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій.

Для Збройних сил України – це насамперед почесне свято тих, хто сьогодні захищає нашу державу від ворогів, опікується національною безпекою та зміцненням обороноздатності країни.

Працівники ДП «Надвірнянський лісгосп» з перших днів повномаштабного вторгнення військ окупантів в перших рядах пішли захищати нашу рідну Вітчизну, а підприємство всіляко підтримувало їх.

Хочемо  поіменно нагадати імена і подякувати усім нашим працівникам учасникам війни проти Росії за подвиг і любов до своєї Батьківщини:

 • Косюк Юрій Дмитрович – майстер лісу;
 • Косюк Ярослав Михайлович - тракторист;
 • Байдюк Юрій Петрович – сторож;
 • Гринішак Дмитро Дмитрович – Провідний інженер;
 • Лопатчук Юрій Дмитрович – майстер лісу;
 • Дутка Дмитро Михайлович – Робітник на лісових культурах;
 • Турчиняк Володимир Степанович – сторож;
 • Байриляк Юрій Васильович – слюсар;
 • Яремчук Петро Петрович – єгер;
 • Градюк Микола Олесійович – майстер лісу;
 • Яремчук Мирослав Ярославович- інженер лісового господарства;

          А також  в цей день  вшановуємо  пам’ять  всіх хто віддали своє життя за незалежність нашої держави.  Зокрема це - майстер лісу Пасічнянського лісництва   Михайлюк Володимир Миколайович- який був командиром танкового взводу танкової роти, героїчно загинув при виконанні бойового завдання  поблизу населеного пункту Семигір’я Донецької області.

          Володимир  був прекрасною людиною, відповідальним фахівецем, щирим патріотом.  Одним з перших, хто долучився до боротьби проти окупанта та загинув відстоюючи незалежність України та її цінності, в які вірив, які боронив, які хотів передати наступним поколінням. Прагнув зробити цей світ кращим та віддав за це своє життя, захищаючи наш спокій та Україну до кінця.

День Збройних сил України – це данина пам’яті тисячі воїнів, які віддали своє життя, які загинули в битвах за свободу, волю і незалежність України.

     Шановні захисники та захисниці України!  Прийміть щирі вітання від керівництва лісгоспу з державним святом – Днем Збройних сил України. Уклінно дякуємо Вам та від усього серця та бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, успіхів у роботі, добробуту і мирного неба.

Адміністрація ДП «Надвірнянський лісгосп»