Понеділок, 28 листопада 2022

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Підготовка до зими  в ДП «Надвірнянський лісгосп»

               ly.jpg

Мисливське господарство, яке є обов’язковою та невід’ємною складовою лісового господарства, у першу чергу має на меті збереження місцевої фауни, біологічного різноманіття та збільшення видової чисельності. З метою відновлення поголів’я та підвищення біологічної стійкості окремих видів фауни ,  лісівники постійно проводять низку біотехнічних заходів, серед яких – підгодівля диких тварин узимку.

Для підгодівлі диких тварин власними силами заготовили чималі запаси: 7 т сіна,  5 т зерна, 1400 шт віників, 1000 кг закуплено солі .

            Підгодівля диких тварин взимку- це є невід’ємною складовою лісового господарства. Важливо не лише заготовити корми, а й облаштувати у лісництвах відповідні приміщення для зберігання цієї провізії, а також облаштування спеціальних місць, де дичина харчуватиметься. Це годівниці та підгодівельні майданчики, адже тварини звикають до конкретного місця і саме до нього приходять підкріпитися у морозну і засніжену зиму. Для цього в лісгоспі виготовлено та встановлено 14 кормушок  та 10 солонців. Велику увагу лісівники приділяють і маленьким мешканцям – птахам, для них облаштовуємо годівнички з кормом, щоб пернаті легше могли пережити сувору пору року.

Також Єгерська служба та лісова охорона ДП «Надвірнянський лісгосп» протягом літнього періоду 2022 року провели комплекс заходів, щодо ремонту існуючих годівниць та інших споруд для підгодівлі диких тварин в зимовий період.

Така допомога лісовим мешканцям дозволить звірині успішно перезимувати, тому що зима – найважча пора року для диких тварин.  А достатня кількість кормової бази ще й покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграції, тому підгодівля дичини у зимовий період – обов’язкова у всіх лісництвах лісгоспу.

ДП «Надвірнянський лісгосп»

fg.jpg

ertg.jpg

 

trhn.jpg

yiul,.jpg