Вівторок, 04 жовтня 2022

Сертифікація лісів

Місцезнаходження підприємства:

 

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Жолобчук В.М. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Герба І.І.Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Мотрюк І.М. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

18 вересня – День працівника лісу ew3.jpg

Щороку у третю неділю вересня в Україні лісівники відзначають День працівника лісу. Це професійне свято фахівців лісового господарства, людей, які своєю працею і турботою сприяють збереженню та примноженню лісових багатств, та для людей, котрі просто люблять природу, а ліс є сенсом їхнього життя.

Багато мудрих  цитат та афоризмів складено про ліс і це – справедливо тому, що значення лісу у житті людини та роль, яку відіграє лісове господарство для економіки держави, переоцінити важко.

Незважаючи на складні реалії сьогодення воєнного стану у державі, наше державне підприємство «Надвірнянське лісове господарство» проводить лісогосподарські заходи згідно із плановими завданнями та сумлінно підтримує економічно-господарську ситуацію у державі, сплачуючи необхідні відрахування і податки, поповнюючи бюджети відповідних рівнів. Зокрема, успішно провели весняну лісокультурну кампанію: на 34-гектарній площі висадили майже 140 тисяч штук сіянців головних лісоутворюючих деревних порід. Активно проводимо підготовку до осінньої висадки лісових культур на площі понад 20 га.

У зв’язку з прогнозованою цьогорічною високою врожайністю лісових видів дерев, заплановано збільшити удвічі збір лісового насіння, що  дозволить створити запаси насіння основних видів деревних порід,( Ялини європейської, Ялиці білої, Бука лісового, Дуба звичайного  та Явора.) Лісозаготівельні роботи проводимо у межах розрахункової лісосіки та планових завдань.

На виконання вимог сьогоднішнього ринкового маркетингу підприємство працює на задоволення запиту покупця,  потреб місцевих жителів, зокрема, щодо збільшення заготівлі дров паливних. З початку цього року підприємство реалізувало майже 5,9 тисяч кубометрів паливних дров, або на 60 відсотків більше, ніж торік, та понад 800 кубометрів ділової лісопродукції.

Підприємство забезпечує роботою 250 осіб, регулярно проводить навчання на курсах підвищення кваліфікації.

10 воїнів-працівників нашого підприємства захищають Батьківщину у складі «Єгерського батальйону».

З нагоди  відзначення Дня працівника лісу державне підприємство «Надвірнянське лісове господарство» щиро вітає всіх та своїх працівників, наших воїнів-захисників та ветеранів лісового господарства із професійним святом.

Дякуємо  Вам за самовіддану працю, мирного неба Вам, здоров'я, терпіння та віри у нашу Перемогу..

Т.в.о. директора

ДП «Надвірнянський лісгосп»                               Ігор Осташук

  Профспілкова організація

ДП «Надвірнянський лісгосп»