Вівторок, 26 травня 2020

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Ми завжди пам'ятатимемо про тих, хто захищав і допомагав визволяти українську землю від ворогів, - Андрій Заблоцький

 

Сьогодні, у День пам’яті та примирення і в переддень 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький відвідав одного з ветеранів тієї війни, колишнього працівника лісової галузі Гавтонюка Юрія Тимофійовича.

Йому нещодавно виповнилося 93 роки. Юрій Тимофійович більше 30 років пропрацював у лісовій галузі на різних посадах. І зараз завжди цікавиться про галузь, пишається, що він лісівник.

«Пан Юрій в молоді роки пережив жахіття війни, віддав більше третини свого життя улюбленій роботі на благо лісового господарства, після виходу на пенсію не полишав займатися справами, і зараз залишається сповнений добрим духом та оптимізмом. Коли спілкуєшся з такими людьми, то і сам відчуваєш певну натхненність та бажання наполегливо працювати, як це робили наші ветерани. Вони навряд чи масово читають інтернет-новини або переглядають соцмережі з привітаннями до Дня перемоги. Тому і вирішив просто особисто від себе та колективу відвідати і поговорити з одним із них», - зазначив Андрій Заблоцький.

Окрім того, він підкреслив, що працівники Держлісагентства в Києві та областях також відвідали ветеранів війни. І це не одноденна акція – лісівники постійно допомагають ветеранам лісової галузі України.

«Ми завжди пам’ятатимемо про тих, хто захищав і допомагав визволяти українську землю від ворогів», - наголосив Голова Держлісагентства.

96378598_2597634857008651_711865209832079360_n