Неділя, 12 липня 2020

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

Осінній нерест форелі струмкової.

Г7О7О.jpg

З приходом осені форель починає рух вгору по річці до своїх улюблених місць для ікрометання.

Із жовтня місяця до кінця листопада оголошується осінньо-зимова нерестова заборона на вилов  струмкової форелі. Заборону встановлено з метою збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції, а також місць нересту форелі.

В цей період на рекомендованих науковими і природоохоронними установами ділянках річок та їх притоках заборонено добування водних біоресурсів. А саме: верхів’я річки Бистриця з її притоками. Протягом нерестового періоду у перелічених водних об’єктах та в прибережних захисних смугах заборонено проводити днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію, піщано-гравійної суміші та трелювання лісу.

 

Єгерська служба та лісова охорона ДП «Надвірнянський лісгосп» закликає не бути байдужими до рибних запасів та дотримуватись нормативних актів щодо їх вилову. У випадку незаконного вилову риби або порушення правил добування  водних біоресурсів - прохання терміново повідомляти  за номером приймальні ДП «Надвірнянський лісгосп»

 ( 034 752 06 61 ) та «101».

            За грубе порушення правил рибальства (наприклад, за рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову, передбачено штраф 340-680 грн, на посадових осіб 510-850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Довідкова інформація:

Струмкова форель – прісноводна риба, яка мешкає в чистих і прохолодних гірських річках, струмках, поточках, гірських озерах та водосховищах. Статевої зрілості досягає у дворічному віці. Плодючість – 2-2,5 тис. ікринок. У риб, які живуть вище в горах, вона помітно менша. Нерест відбувається на мілководних ділянках із гальковим ґрунтом при температурі води 6-8,5 °C. Самиця будує з гальки гніздо, куди відкладає ікру. Після запліднення ікри, вона загортає гніздо. Зародки розвиваються під шаром ґрунту, який промивається водою, до наступної весни. У квітні-травні з'являються мальки.

Адміністрація ДП «Надвірнянський лісгосп»