Четвер, 27 лютого 2020

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

В Карпатах наступив період реву оленів

b6025923.jpg

     Рев оленя – період спарювання благородного оленя, коли бики видають гучні характерні звуки (так званий рев). Рев оленів триває з вересня до середини жовтня.

      Голос ревучого оленя – різні звуки, від хрипких до низьких і протяжних, які нагадують мукання. Найточніше визначення реву оленів – це «трубний голос», саме звук труби найближчий за звучанням до голосу благородного оленя.

      У період гону можливі бійки між самцями, завдяки яким тварини встановлюють першість. Суперники зіштовхуються рогами, намагаючись збити з ніг один одного. Слабкі самці швидко залишають поле бою. Дізнатися, сильний самець чи слабкий, можна не тільки за зовнішнім виглядом, але навіть по голосу. У сильного і більш досвідченого оленя голос хрипкий і низький, а у молодого і слабкого – вищий і чистий. Поєдинки вкрай рідко закінчуються трагічно, хоча є випадки, коли самці ламали роги, або так перепліталися ними, що не могли самостійно розчепитися і просто помирали від голоду.

             В період гону оленя благородного, на території мисливських угідь ДП «Надвірнянський лісгосп» заборонене полювання, випасання домашньої худоби, перебування в урочищах сторонніх осіб, туристичних груп, проїжджати автотранспортом..

Працівниками єгерської служби та лісової охорони проводиться цілодобове патрулювання мисливських угідь лісгоспу.

Адміністрація    ДП «Надвірнянський лісгосп