Неділя, 25 серпня 2019

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

                        Допомога диким тваринам зимою - запорука їх  збереження.

    

      Цьогорічна зима в Карпатському регіоні характеризується випаданням мобільного снігового покриву, товщина якого досягає, в залежності від рельєфу, від 0,5 до 1,2 м, що призводить до труднощів добування їжі мисливськими тваринами.

0-02-04-a9b9f7eaf9ca0597040ee4da31e4d6244090a256837cc4aca659a5f9b97757ab_1cac35f2.jpg   Передбачуючи наслідки стихії, працівниками лісової охорони та єгерської служби ДП «Надвірнянський лісгосп» в місцях скупчення диких тварин проводиться підгодівля грубими та концентрованими кормами з викладанням їх в кормушки та на підгодівельні майданчики. Солонці наповнюють сіллю-лизунцем.

        Силами лісової охорони та єгерської служби у 2018 році заготовлено 10 тонн сіна, 10,5 тис.шт кормових віників, придбано 63 тонни концентрованих кормів та 2 тонни солі-лизунця.

        Особлива увага лісової охорони та єгерської служби в цей період зосереджена на охороні державного мисливського фонду мобільними групами від браконьєрства та здійснення заходів щодо регулювання чисельності вовків, лисиць та бродячих собак.

        Так, єгерською службою, в 2018 році виявлено та задокументовано 4 випадки браконьєрства, вилучено 5 одиниць мисливської зброї та 10 знарядь вилову риби. Матеріали та знаряддя браконьєрства передано в правоохоронні органи.

        Враховуючи старання працівників лісової та єгерської служби, за останні роки поголів’я диких тварин суттєво збільшилась, відновлено популяцію харіуса європейського та форелі струмкової, що є запорукою збереження та примноження дикої фауни.

     

 

 Нещодавно на терени лісфонду ДП «Надвірнянський лісгосп» завітала знімальна група популярного телеканалу «Трофей». Представники медіа відвідали вольєрно-рекреаційний комплекс ДП «Надвірнянський лісгосп» в урочищі «Страгора» Надвірнянського лісництва площею 12,1 га, де у напіввільних умовах утримуються олені благородні та дикі кабани. Головний лісничий І.Я.Осташук розповів про досвід утримання та майбутню перспективу вольєрно-рекреаційного комплексу.

         На території лісфонду гірських лісництв відзнято підкормку оленя європейського у природному середовищі. Знімальна група подякувала лісовій охороні та єгерській службі за організований виїзд та виконання практичного завдання.

Адміністрація ДП «Надвірнянський лісгосп»