Субота, 25 травня 2019

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

    Осінній нерест форелі струмкової. 

Форель1.jpeg

Із жовтня місяця до кінця листопада триватиме двомісячник охорони форелі  під час її нересту.

 

 

Верхів’я річки Бистриця з її притоками є сприятливим середовищем для збереження та відтворення струмкової форелі.

Саме в цей період форель відкладає ікру для забезпечення потомства в подальшому.

Зазначимо що плодючість форелі невелика: від 200 до 600 ікринок так , як плодючість коропа від 90 тис до 1,7 млн. ікринок.

Тому природа сама подбала про умови виживання та відтворення цього виду забезпечивши кришталево-чистою та холодною водою.

Але незважаючи на заборону вилову форелі протягом року вона стає об’єктом варварського здобування не тільки місцевими громадянами , а й туристами .

Лісовою охороною ДП «Надвірнянський лісгосп» із залученням інспекторів Івано-Франківської рибохорони та працівників правоохоронних органів створено мобільні групи для здійснення рейдів по виявленню браконьєрства на річках району.

 Довідково: Порушення правил рибальства (ст. 85 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 34,00 грн. до 170,00 грн. і попередження або накладання штрафу на посадових осіб від 170,00 грн. до 510,00 грн.

Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) (ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340,00 грн. до 680,00 грн. і на посадових осіб від 510,00 грн. до 850,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Правилами любительського і спортивного рибальства форель заборонена до вилову і за добування однієї особини відповідно до Такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення громадянами України, іноземцями та особами без громадянства цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України, передбачено стягнення збитку в сумі 340 гривень.

Крім того Постановою КМУ №1030 від 07.11.2012 р. встановлено розмір

такс (в розрахунку за кожний екземпляр харіуса європейського незалежно від його розміру 14000 тис.грн.

Шановні краяни!!!!

Не будьмо байдужими до збереження та відтворення цього цінного виду, не допускаймо його знищення , залишімо цю красу нашим нащадкам!!!

Головний лісничий

 ДП «Надвірнянський лісгосп»                                                                                                                                       Осташук І.Я