Субота, 25 травня 2019

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

    ГОРДІСТЬ КАРПАТСЬКИХ  ВЕРШИН.

     oleni_rusecolog.ru.jpg

Благородний олень з давніх-давен на Карпатських теренах являється предметом гордості та об’єктом який заслуговує на увагу.

Ще за давніх часів художники в своїх творах зображали ревучого оленя з головою закинутою на спину з розкішними рогами і роздвоєними копитами, які заглиблюються в землю – все це притаманне цим прекрасним тваринам.

Під час гону тварини видають різні звуки від хриплих до низьких і протяжних тим самим попереджують верховенство над противником і на ділянки лісу, які вони  займають протягом багатьох років.

В період гону відбуваються двобої між особинами сильної статі. Суперники зіштовхуються рогами намагаються збити з ніг один одного. Слабкі особини залишають поле бою і більше не беруть участі в процесії.

Бувають випадки загибелі тварин, коли переплетені рогами тварини не можуть самостійно розчепитися і просто помирають від голоду.

Після закінчення поєдинку – переможець володіє гаремом самок від 3 до 10, а то і 15 особин.

В результаті наприкінці травня  народжується потомство, як правило, одне теля, рідше двійня.

В період гону на території ДП «Надвірнянський лісгосп» заборонене полювання. Проводиться цілодобове патрулювання лісових масивів лісгоспу.

Встановлені шлагбауми, біля них аншлаги із висвітленими правилами поведінки людей на території лісгоспу в період гону оленів.

Нажаль, є люди, яким приносить задоволення знищення шлагбаумів аншлагів, не зважаючи на працю інших людей.

В місцях розташування шлагбаумів виставлені камери спостереження, які будуть фіксувати негативні дії осіб, які намагатимуться їх знешкодити.

Шановні громадяни нашого краю!!!

Звертаюсь до Вас  з проханням – не ламайте те що побудовано дорогою ціною, бережіть природу, примножуйте її, залишіть це багатство для наших поколінь!!!

Головний лісничий

ДП «Надвірнянський лісгосп»                                                                                                                           Осташук І.Я