П'ятниця, 22 листопада 2019

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

      У травні 2018 року в приміщенні Івано-Франківського ОУЛМГ відбулась І лісовпорядна нарада, на якій обговорювались питання пов'язані з проведенням польових лісовпорядних робіт в тому числі земельних, екологічних та соціально-економічних проблемних питань лісової галузі в районах області.

     Базове лісовпорядкування - стратегія розвитку лісогосподарського підприємства на найближчі 10 років роботи.

Метою лісовпорядкування є:          

а) приведення лісів до нормативної бази з подальшим виготовленням проекту організації та розвитку лісового господарства;

 б) виготовлення разом із іншими проектними організаціями планів - схем розвитку лісового господарства на підприємстві;

в) інвентаризація лісів для вирішення важливих задач щодо ведення лісового господарства.

У зв'язку з цим, лісовпорядкування проводить відновлення границь територій, які впорядковуються, організацію територій з поділом лісів на квартали та таксаційні виділи шляхом дешифрування аерознімків та натурного обстеження лісових масивів, інвентаризацію лісу, вивчення його росту та особливостей, визначення товарної структури.   

     Зібрані роботи по інвентаризації лісів та досвіду підприємства по веденню та розвитку лісового господарства є основою для розробки і виділення лісогосподарських секцій, віку рубки, способів рубок, розрахункових лісосік і розмірів лісокористування, лісовідновних, лісозахисних та других заходів по лісовому господарству. Одночасно виготовляються планово-картографічні матеріали, які є основою для подальшого проектування об'ємів робіт, що проводяться на підприємстві для забезпечення комплексного розвитку лісового господарства.

      Базове лісовпорядкування розпочато 26.06.2018р. з підписання договорів про проведення лісовпорядкувальних робіт та проведення спільної наради базового лісовпорядкування.

      В ДП «Надвірнянський лісгосп» залучені 10 спеціалістів з Львівської лісовпорядної експедиції: начальник партії та 9 інженерів таксаторів, які будуть проводити польові роботи в 9-х лісництвах орієнтовно до 20.12.2018 р. на охопленій площі 44921 га.

     Головний лісничий наголосив, що при проведенні лісовпорядкування потрібно відійти від суцільних рубань і перейти до вибіркових систем рубок, завданням яких є максимальне відтворення природного поновлення в лісових насадженнях, тим самим зменшення штучного лісовідновлення ділянок лісу.

      Також, головний лісничий зазначив, що при проведенні лісовпорядкувальних робіт необхідно інформувати громадскість, доводити до їх відома мету проведення даних робіт, розповідати  про доцільність вибіркових рубок. В ході наради вирішили організаційні питання проведення лісовпорядкування, готовність підприємств до проведення робіт та визначення порядку і особливостей їх проведення.

      Завершуючи нараду, головний лісничий зауважив, що на проведення базового лісовпорядкування держава, не виділила жодних коштів і всі види робіт будуть оплачені за рахунок підприємства, а це досить значні кошти - 51,32 грн за 1 га.

       Підводячи підсумки, подякував всім присутнім за участь в нараді і наголосив, що проведення лісовпорядкування є надзвичайно важливою роботою, яка вимагає взаємодії на всіх рівнях лісового господарства, лісовпорядної експедиції, місцевих органів самоврядування та громадськості.

                                                                                                                                                        ДП "Надвірнянський лісгосп"