Середа, 16 січня 2019

Місцезнаходження підприємства:

78400 Івано-Франківська обл.,
м.Надвірна, вул. Соборна 163
Тел./факс: 034 752 06 61
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. a

 

 

Ми в Facebook

 
Надвірнянське л-во Надвірнянське лісництво. Площа 4170 .Лісничий Міщук Б.М.. с.Мирне Надвірнянський р-н.
Довбушанське лісництво Довбушанське лісництво.Лісничий Остап'юк В.Б. Площа 4171 г. . уч.Верхня Зелениця.с.Зелена.Надвірнянський р-н.
Пасічнянське лісництво Пасічнянське лісництво.Лісничий Мотрюк.І.М Площа 4811 г. вул.С.Галечко, 63, с.Пасічна.Надвірнянський р-н
Бухтівецьке лісництво. Бухтівецьке лісництво.Лісничий Онуфрак. В.Д .Площа 4289га. уч.Бухтівець. с.Пасічна. Надвірнянський р-н
Бистрицьке лісництво Бистрицьке лісництво. Площа 6629 г. Лісничий Герба І.І. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н.
Довжинецьке лісництво Довжинецьке лісництво. Площа 5143 г. Лісничий Кузюк Б.Р. уч.Центр. с.Бистриця. Надвірнянський р-н
Зеленське лісництво Зеленське лісництво. Площа 4840 г. Лісничий Жолобчук В.М. уч.Черник, с.Зелена. Надвірнянський р-н
Максимецьке лісництво Максимецьке лісництво. Площа 5210 г. Лісничий Михайлюк О.В. уч. Максимець. с.Зелена Надвірнянський р-н.

   21 грудня серед працівників лісового господарства в спортзалі фізкультурно-оздоровчого спортивного комплексу "Прикарпаття" міста Коломия. Змагання відбувалися в рамках програми обласних змагань. Команду ДП «Надвірнянськийський лісгосп» представляли: Жолобчук Василь, Кузюк Богдан, Лайщук Василь, Борисюк Василь, Клюшта Василь, Мандар Андрій та капітан команди – Кепещук Ярослав. Метою і завданням, які ставляться перед учасниками районних змагань це виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області. 

Покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя. Виконання умов колективних договорів. Змагання проводились за змішаною системою .Спочатку команди змагалися узональних групових турнірах, де розіграли ¼ фіналу. Команди, які займуть перше і друге місце  у ¼ фіналі, виходять до ½ фіналу, а потім фінальний турнір, де розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань. Кожна команда зіграла по три гри. Матч тривав два тайми по 10 хвилин з перервою у 5 хвилин. Було зіграно шість ігор. Кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд тому, що рівень підготовки всіх команд  доволі високий. У змаганнях взяли участь 4 команди – Коломия, Солотвин, Надвірна та Делятин. Змагання проводились в одне коло, згідно з офіційними правилами гри у міні-футбол ФІФА. Команда ДП «Надвірнянський лісгосп» посів II місце. Першими була команда ДП «Солотвинський лісгосп». Команди, які посіли 1 та 2 місця, надалі розігрують між собою кубок за системою плей-офф, але вже на обласному рівні. 

ДП "Надвірнянський лісгосп" в спортзалі фізкультурно-оздоровчого спортивного комплексу "Прикарпаття" міста Коломия. Змагання відбувалися в рамках програми обласних змагань. Команду ДП «Надвірнянськийський лісгосп» представляли: Жолобчук Василь, Кузюк Богдан, Лайщук Василь, Борисюк Василь,Клюшта Василь, Мандар Андрій та капітан команди – Кепещук Ярослав. Метою і завданням, які ставляться перед учасниками районних змагань це виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області. Покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя. Виконання умов колективних договорів. Змагання проводились за змішаною системою .Спочатку команди змагалися узональних групових турнірах, де розіграли ¼ фіналу. Команди, які займуть перше і друге місце  у ¼ фіналі, виходять до ½ фіналу, а потім фінальний турнір, де розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань.Кожна команда зіграла по три гри. Матч тривав два тайми по 10 хвилин з перервою у 5 хвилин. Було зіграно шість ігор. Кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд тому, що рівень підготовки всіх команд  доволі високий. У змаганнях взяли участь 4 команди – Коломия, Солотвин, Надвірна та Делятин. Змагання проводились в одне коло, згідно з офіційними правилами гри у міні-футбол ФІФА. Команда ДП «Надвірнянський лісгосп» посів II місце. Першими була команда ДП «Солотвинський лісгосп». Команди, які посіли 1 та 2 місця, надалі розігрують між собою кубок за системою плей-офф, але вже на обласному рівні. 

                                                                                                                                                                ДП "Надвірнянський лісгосп"